Nowi zwycięzcy konkursów!
Aktualności | 2009-02-24 | Wiadomości | Źródło: Informacja własna Wydrukuj
Zakończyliśmy kolejne dwa konkursy organizowane przez redakcję portalu Rybobranie.pl wraz ze sponsorami nagród - JO! S.C. oraz Wójta Gminy Nowinka.
W pierwszym, "MOROwym konkursie", w którym nagrodą były dwie fantastyczne peleryny wędkarskie, udział wzięły aż 533 osoby! Prawidłowych odpowiedzi udzieliło 419 osób! To naprawdę imponujący wynik. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrody prześlemy pocztą na adres podany w procesie rejestracji. Szczególnie miło nam ogłosić zwycięzców gdyż jedną z wygranych jest kobieta z wędką - Pani Elżbieta Świtulska. Drugim zwycięzcą został Przemysław Ewertowski z Ujścia.
W drugim konkursie - "Nowinka dla wędkarzy" wzięły udział 232 osoby i aż 189 znało wszystkie trzy odpowiedzi! Gratulujemy serdecznie. Zwycięzcami zostali - Pani Wiesława Skwarek oraz Pan Paweł Pompa. Właśnie do nich wyślemy dwa przepiękne albumy fotograficzne o pięknej ziemi augustowskiej.
Jednocześnie przypominamy, że w regulaminie każdego z konkursów widnieje zapis o konieczności podania w procesie rejestracji wszystkich danych teleadresowych niezbędnych do wyłonienia zwycięzców.
Szczęśliwym zwycięzcom świeżo zakończonych konkursów jeszcze raz gratulujemy, pozostałym użytkownikom dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w następnych konkursach. Już jutro kolejny konkurs i kolejna szansa na wspaniałą nagrodę.
Sprawdź jakie to łatwe! Zapraszamy!
Zobacz podobne
reklama
Nasza sonda
Najczęściej komentowane
-
Sum gigant
Komentarzy: 217
-
Niepotrzebne rejestry połowów?
Komentarzy: 201
-
Kłusownictwo: sposób na przetrwanie?
Komentarzy: 112
-
KARTA WĘDKARSKA przez internet
Komentarzy: 109
-
Wpadka kłusownika
Komentarzy: 94
-
O wodzie na Mietkowie
Komentarzy: 92
Wędkarskie bestsellery
-
Kołowrotek Konger Nordic 110FD
CENA: 18,00,-

