EGZAMINY DLA STRAŻNIKÓW S.S.R POWIATU KRAPKOWICKIEGO

Aktualności | 2009-11-23 | Koło PZW Krapkowice - OTMĘT Wydrukuj

Oceń:

PODSUMOWANIE ROCZNEJ PRACY SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ W POWIECIE KRAPKOWICE

21 listopada br. w siedzibie Koła Krapkowice-Miasto odbyło się coroczne szkolenie strażników Społecznej Straży Rybackiej z powiatu krapkowickiego. Coroczne egzaminy- to wymóg dla każdego strażnika. Tylko pozytywny wynik ze znajomości przepisów umożliwia branie udziału w patrolach .Tegoroczne szkolenie oraz przeprowadzone egzaminy prowadzili:       Komendant Państwowej Straży Rybackiej w Opolu, Maria Niedziółka, Zastępca Komendanta Państwowej Straży Rybackiej w Opolu,  Mariusz Ziarkiewicz oraz Inspektor d/s Ochrony Wód Okręgu P.Z.W w Opolu, Andrzej Krawczyk.

Po części szkoleniowej odbyło się spotkanie podsumowujące roczną działalność Społecznej Straży Rybackiej w powiecie krapkowickim. W spotkaniu tym, oprócz osób szkolących i szkolonych, uczestniczyli Starosta Krapkowic, Albert Macha, Piotr Jagoda przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji, Halina Wróbel - Prezes Koła Krapkowice-Miasto i Adam Szczygielski, Prezes Koła Krapkowice - Otmęt.

Komendant Społecznej Straży Rybackiej powiatu krapkowickiego Jacek Nogacki zapoznał zebranych z wynikami kontroli w 2009 roku oraz z sytuacją panującą na naszych wodach .

Starosta Krapkowic, Albert Macha, dyplomami i pucharami podziękował najaktywniejszym strażnikom za ich pracę na rzecz ochrony naszych wód. Pani Maria Niedziółka, Komendant Państwowej Straży Rybackiej w Opolu, stwierdziła, że działalność krapkowickich strażników należy do najlepszych w województwie, a osobisty udział Starosty Krapkowic, pana Alberta Machy, w każdym spotkaniu oraz zainteresowanie tematem jest ewenementem w skali naszego województwa.

W dalszej części wymieniano poglądy, omawiano zaistniałe przypadki oraz nakreślano plany na najbliższą przyszłość .

 

 

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Komentarze (4)

 • Wojciech Zając Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  gobio111

  Piękne zdjęcia, tak powinna wyglądać siedziba każdego nowoczesnego koła. Flaga związku, puchary, dyplomy i ...piękne obrazy:)

 • serir Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  "W dalszej części wymieniano poglądy, omawiano zaistniałe przypadki oraz nakreślano plany na najbliższą przyszłość "- ale przynajmniej jest optymistycznie !!! Grunt to nakreślać i omawiać :D

 • rybi Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

  Nawet jeśli by tak było to i tak kontroli jest za mało.Zwłaszcza po zarybieniu stawu kiedy to siedzą i łapią po kilkadziesiąt karpi a kontrola nawet tam nie zagląda , i po tygodniu niema ryby.

 • Krzysztof Stefan Latosiński Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  dora

  Czemu tak nie jest w każdym Okręgu PZW ?

Partner działu

reklama

Nasza sonda

Czy jesteś za elektroniczną formą wnoszenie składek i opłat w PZW?

 • tak
 • nie mam zdania
 • nie

Głosuj

wyniki

Najczęściej komentowane
Wędkarskie bestsellery