Czarter Jachtów Online

Zaplanuj najpiękniejsze wakacje swojego życia.

Żegluga po morzu to doskonały sposób na wyjątkowe wakacje i przygodę życia. Ten rodzaj spędzania wolnego czasu staje się coraz bardziej popularny. Zapewnia kontakt z naturą i pozwala oderwać się od codzienności, zapomnieć o problemach. Szum fal, wszechobecny błękit niwelują stres, odprężają. Co ważne, nie musisz być wilkiem morskim, by wybrać się w rejs, możesz również wynająć jacht wraz z załogą, która zadba o kompletną obsługę jednostki i bezpieczeństwo pasażerów.

Gdzie pływać?

Nie da się ukryć, że pogoda w przypadku żeglugi jest kwestią niezwykle istotną. Zbyt silny wiatr i ulewne deszcze przez całą wyprawę, mogą skutecznie zepsuć humor i ogólne wrażenia. Aby nie ryzykować kiepskich warunków atmosferycznych, warto zdecydować się na ciepłe morza, gdzie niemal zawsze świeci słońce. Najczęściej wybieranymi destynacjami wśród zagranicznych są: Chorwacja, Włochy, Grecja oraz Wyspy Kanaryjskie. Poza wymarzoną pogodą, znajdziesz tam przepiękne i zupełnie inne od znanych Ci krajobrazy, przejrzyste wody, a w nich przyjazne ludziom delfiny. W dużych miastach portowych czeka mnóstwo ciekawych rozrywek dla każdego. Niezależnie od tego, czy będziesz podróżować z paczką znajomych, czy wyruszysz z dziećmi, żaden z pasażerów nie zazna nudy.

Jeśli jesteś zwolennikiem nietypowych rozwiązań, a upały nie są dla Ciebie, możesz zdecydować się na wyprawę po wodach Norwegii, czy nawet Grenlandii.

Jak wyczarterować jacht?

Najprostszym sposobem wykonania pierwszego kroku jest oczywiście rezerwacja online. Na www.globesailor.pl możesz wybierać pomiędzy żaglówkami, katamaranami, motorówkami, jachtami luksusowymi, a nawet guletami. Jeśli nie jesteś pewien na jaki rodzaj jednostki powinieneś się zdecydować, zespół doradców pomoże Ci ją dobrać odpowiedni, zależnie od Twoich oczekiwań, przewidywanej liczby osób, zakładanego budżetu oraz potrzeby obecności skippera, czy nawet kucharza i hostessy podczas rejsu. Globesailor zbudował najbogatszą ofertę i specjalnie dla Ciebie wynegocjuje najniższe stawki. Ważnym jest również to, że w razie jakichkolwiek problemów w trakcie wyprawy, pytań, czy usterek, w każdej sytuacji możesz liczyć na wsparcie sympatycznej obsługi portalu.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here