Przyszłościowe kierunki

Wakacje to dobry czas, by pomyśleć o rozwijaniu się i zdobywaniu nowych umiejętności. To czas, w którym nie tylko świeżo upieczeni maturzyści dokonują wyboru kierunków studiów, ale i również i ci starsi szukają szkół, w których mogą rozwijać swoją wiedzę i poszerzać nabytą już wiedzę. W jakie studia warto zainwestować? Po jakich kierunkach mamy szansę szybko zdobyć pracę? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto.

1. Sopocka Szkoła Wyższa – uczelnia warta uwagi

Sopocka Szkoła Wyższa to doświadczona i ceniona uczelnia niepubliczna. Szkoła ta posiada w swojej ofercie między innymi studia z zakresu biznesu czy architektury. Młodzi ludzie chętnie decydują się na kierunki takie jak np. ekonomia, finanse i rachunkowość, transport logistyka czy zarządzanie i inżynieria produkcji. Po tych kierunkach bowiem bardzo łatwo znaleźć pracę w różnych branżach.

2. Opłaty

Sopocka Szkoła Wyższa jest uczelnią płatną. Koszt studiów zależy od konkretnego kierunku. Dogodny sposób rozliczania się jednak umożliwia studentom wybranie wariantu płatności miesięcznej lub opłaty całego roku z góry. Osoby, które z powodzeniem kończą studia na powyższych kierunkach, bezapelacyjnie zgodnie twierdzą, iż jest to najlepsza inwestycja w rozwój samego siebie.

3. Zajęcia dostosowane do potrzeb

Dużym atutem uczelni są studia inżynierskie logistyka. Dlaczego? Jest to kierunek, który otwiera przed osobami szerokie możliwości dalszego rozwoju oraz znalezienie dobrze płatnej i prestiżowej pracy. Zajęcia prowadzone są zgodnie z aktualnymi przepisami oraz w porozumieniu z przedstawicielami biznesu i instytucji branżowych. Pracodawcy bowiem zdają sobie sprawę, iż po ukończeniu takiej uczelni mogą zyskać dobrze przygotowanych do pracy oraz z dużą wiedzą pracowników.

4. Jak się zapisać?

Zapisanie się na wymarzony kierunek studiów jest niezwykle proste i intuicyjne. Wystarczy wejść na stronę internetową: https://www.ssw-sopot.pl/Logistyka/ i zarejestrować się online. Co ważne, obecnie na przyszłych studentów czekają liczne promocje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here