Mugga

Są irytujące, męczące, a przede wszystkim, mogą być bardzo niebezpieczne. Komary i kleszcze należą do tych stworzeń, przed którymi należy się chronić. Mugga skutecznie w tym pomaga.

  1. Mugga – co warto wiedzieć o tej marce?
  2. Skuteczny środek na komary
  3. Mugga na kleszcze – zapobiegaj chorobom odkleszczowym

Niestety obecnie nawet zimą nie możemy czuć się w pełni bezpiecznie. Jednak zbliża się sezon, na który jednocześnie czekamy z utęsknieniem, ale i lekkim przerażeniem. Jak skutecznie się obronić, a jednocześnie nie być zmuszonym do rezygnacji z tego, co kochamy – spędzania czasu na łonie natury?

1. Mugga – co warto wiedzieć o tej marce?

Warto wiedzieć, że preparaty mugga powstały już w 1987 roku. Od ponad 30 lat, firma AKNI POLSA zajmuje się produkcją wysokiej klasy preparatów – środków, które odstraszają komary oraz kleszcze. Tak duże doświadczenie oznacza zdobycie wiedzy koniecznej do tego, aby radzić sobie z problemem naprawdę skutecznie.

Mugga współpracuje z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii, jak i Instytutem Zdrowia Publicznego ze Szwajcarii. Środki odstraszające tej marki były wielokrotnie nagradzane, ale najlepszą rekomendacją jest kilka dekad owocnych działań na rynku.

2. Skuteczny środek na komary

Komary to małe, pozornie niegroźne stworzenia, które nie wzbudzają w nas grozy, a raczej irytacje. Jednak ukąszenie komarów, szczególnie tropikalnych, może wiązać się dla człowieka ze śmiertelnym niebezpieczeństwem. Warto jednak pamiętać, że to w klimacie umiarkowanym, komary potrafią być prawdziwą zmorą.

Odpowiednie preparaty pomagają się chronić przed ukąszeniami, jednak musimy być świadomi, że nie każdy preparat dostępny na rynku zadziała skutecznie, wbrew temu, co sugerują reklamy.

3. Mugga na kleszcze – zapobiegaj chorobom odkleszczowym

Krótka zima, ciepła wiosna, a do tego wilgotne lato, sprzyjają wysypowi owadów. Przy tym zwiększa się ryzyko zachorowań, spowodowanych ukąszeniami kleszczy. Dziś niebezpieczne kleszcze atakują praktycznie wszędzie – są nie tylko w lasach, ale i wysokich trawach, na krzewach i tam, gdzie wcześniej znajdowała się woda.

Kleszcze roznoszę groźne choroby odkleszczowe, których można uniknąć jedynie stosując skuteczne preparaty. Ważna jest również profilaktyka – po każdym kontakcie z naturą, sprzyjającą bytowaniu tych stworzeń, warto dokładnie sprawdzić powierzchnię swojego ciała.

Agresywne, wygłodniałe i przebiegłe – komary i kleszcze doskonale wiedzą, jakie lokalizacje zająć. Często atakują wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy.

Głównym dystrybutorem na terenie Polski jest firma: Akni Polska ul. Grodziska 10b 66-500 Strzelce Krajeńskie Infolinia: 570 555 950

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here